Návod VU+ duo pre začiatočníkov (od začiatočníka)

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
BroIv
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 10.červenec 2014 - 18:11
satelitni prijimac: vu duo 4k se

Re: Návod VU+ duo pre začiatočníkov (od začiatočníka)

Příspěvek od BroIv »

Ahoj neviem sa vzynat kde vlastne som, vu mi blblo od zakupenia, stacilo sa ho jemne dotknut a hned hlasil chybu dekodovacej kartty, nabiehala aj desiatky minut, nechodili mi tlačitka, zamrzal pri spustení . pokusal som sa urobit zalohu systemu ale skoncilo to zamrznutim . Nakoniec som urobil tovarní reset a ako som pisal predtým, pokusil sa natiahnut podla navodu novy image 15.0.00 pre moj prijimac. skončilo to tak ako som pisal svietilo flashing image a nereagoval , vypol som ho pol hodine a teraz je v stave ako po tovarnom resete ide len menu. Flasku som nanovo sformatovat, dnes mi nejde už ani usb flash spustit. Cez FTP vidim do pameti vo vnutri ale neviem kde hladat chybu a co by som mal urobit dalej
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Návod VU+ duo pre začiatočníkov (od začiatočníka)

Příspěvek od efendy55 »

ked to máš v záruke tak to reklamuj , alebo sa porad u svojho predajcu ak sa to naozaj nedá fleshnúť ..... #-o tak s tým nič neurobíš.
Všetko 4K
BroIv
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 10.červenec 2014 - 18:11
satelitni prijimac: vu duo 4k se

Re: Návod VU+ duo pre začiatočníkov (od začiatočníka)

Příspěvek od BroIv »

Mé VU jsem nakonec reklamoval, šlo k prodejci, který ho několik dní testoval u něj se nic neprojevilo. Teď ho mám den doma a šlape jako hodinky. Je v něm jenom novější CI modul od prodejce na otestovaní, o par dní vyzkouším znovu svůj původní.
Chtěl bych zkusit jestli rozchodím ICE kartu v uni čtečce pomocí OSCAMU. Mám od prodejce nahranou poslední verzi VTI a jeho nastavení.
Je při přehazovaní mezi kartou v modulu a uni čtečkou potřeba aktivovat a deaktivovat oscam?
Budu muset používat uloženou zálohu nastavení od prodejce abych se v případě nezdaru vrátil zpátky ?
Děkuji
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Návod VU+ duo pre začiatočníkov (od začiatočníka)

Příspěvek od liquere »

Zalohuj vsetko nie len nastavenia.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
BroIv
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 10.červenec 2014 - 18:11
satelitni prijimac: vu duo 4k se

Re: Návod VU+ duo pre začiatočníkov (od začiatočníka)

Příspěvek od BroIv »

BroIv píše:Dobrý den, chci se zeptat jestli je normální, že VU+DUO 4K SE je extrémne citlivé na dotek. Když sledujeme satelitní kódovány program stačí se mi přijímače někdy jenom dotknout a hned hlásí neplatná dekódovací karta, program je zakódován. Používám ice Irdeto kartu v Ci+ NEOTION Irdeto modul v Ci portu? Pro náběh musím někdy vytáhnout a zasunout kartu znova. Modul s kartou jsem předtím používal 7 let v smart TV bez problémů.
"Závada" na mém VU+DUO 4K SE byla zapříčinena vadným CI modulem. Prodejce mi v rámci řešení reklamace zapůjčil stejný typ CI modulu, se kterým stb jel jak u něj tak následně u mně bezvadně.
Použitím mého původního Ci modulu se problémy se objevili znovu.
Doufám, že se mi týmto povede vymazat stín pochybností nad kvalitou tohoto stb. :thankyou:
BroIv
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 10.červenec 2014 - 18:11
satelitni prijimac: vu duo 4k se

Re: Návod VU+ duo pre začiatočníkov (od začiatočníka)

Příspěvek od BroIv »

Je normální, že mi stb zamrzne po výpadku proudu tak, že musím nahrát image znovu? A jestli ano, je to i o verzi nahrané image? Děkuji.
BroIv
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 10.červenec 2014 - 18:11
satelitni prijimac: vu duo 4k se

nejde zvuk

Příspěvek od BroIv »

Nejde mi zvuk na žiadnom kanali. Mam VU+duo4kSE, prepojene cez hdmi do tv, OpenPli 8.0 v.118, Oscam 1.20 . zvuk mi nejde na žiadnom kanali ani cez dvbt2. zvuk je nastavený na stereo, na tv je na maximum, urcite nemam zapnute mute cez dialkový ovladac. Zkusil som tovarenske nastavenie, žiadna zmena.
Vie mi prosím niekdo poradit,kde hladat chybu? ďakujem
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: Návod VU+ duo pre začiatočníkov (od začiatočníka)

Příspěvek od vikino »

@BroIv: ako si pekne presiel do slovenciny... ;-)
No skusil by som flashnut iny image, napr posledne VTI, alebo nanovo ciste Pli. Ak to bude robit aj potom, asi reklamacia.
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“