Vu Solo2 diskusia

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
Vogast
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 26.prosinec 2013 - 20:46

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od Vogast »

Vogast píše:
toprun píše:@ Vogast:
Podle toho, co jsme ti tu napsali, to funguje. Takže záleží na tobě, jestli si z těch rad něco vezmeš.
Nenapsal si tu ještě jednu podstatnou věc, jakou máš kartu. Pokud máš ICE, tak se CCcam 2.3.0 ti to musí fungovat hned po nainstalování camu, bez jakéhokoliv nastavování. Pokud máš ale Irdeto, pojede ti to jen s OScamem od black_shipa: http://ab-forum.info/viewtopic.php?p=448145#p448145
Mam kartu ICE, nyni nastaven CCcam 2.3.0. Měl jsem za to, že se nahrává jen to, co je na jednom transpondéru. Jak je tedy možné, že se Ti nahrává Nova HD a Nova současně? Mě to nejde. U mě to funguje jen v rámci transpondéru. Máš to jinak? Nemůžu přijít, kde je chyba. Dík.
Jeste porad jsem to nerozlustil. Jak je mozne, ze Nova a Nova HD jedou soucasne, kdyz NEJSOU na stejnem transponderu?
Vu+ Solo 2, VTI, Skylink, 2 tunery - obsazen 1
VU+ Uno 4k, VTI, Skylink, 1 tuner
hdcz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 29.duben 2009 - 19:11
satelitni prijimac: Vu zero, solo 2

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od hdcz »

Co je na tom sloziteho? mas 2 tunery mas, mas dva kabely do nich? mas ..tak ti to musi fungovat :)
Vše, co se najde na krámě...nej je zatím VU+ Solo2. Překvapením je Amiko alien 2.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od toprun »

Právě že 2 kabely nemá. :) Ale už nevím, jak mu vysvětlit, co je horní a dolní pásmo a proč může přijímat 2. program i z jiného než stejného TP.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Vogast
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 26.prosinec 2013 - 20:46

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od Vogast »

Jsem zoufalec :) Kdyz proste me ty dva kanaly soucasne nejdou. Treba PIP nefunguje (treba nova a nova hd), to by asi melo ne?
Vu+ Solo 2, VTI, Skylink, 2 tunery - obsazen 1
VU+ Uno 4k, VTI, Skylink, 1 tuner
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od toprun »

Teď mi běží v hlavním okně ČT1 (Bakaláři) a v PIP Prima (Ano, šéfe!). Kromě toho, že PIP z pochopitelných důvodů není plynulý, tak to prostě jede. Screen bohužel nejde udělat.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Vogast
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 26.prosinec 2013 - 20:46

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od Vogast »

To mi taky funguje, ale podle screenshotu by me mela jit i Nova Cinema (v Komatu) stejne jako TV Barrandov, Fanda. Nejde, ale CT24 uz zase jo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vu+ Solo 2, VTI, Skylink, 2 tunery - obsazen 1
VU+ Uno 4k, VTI, Skylink, 1 tuner
Reitak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 16.srpen 2013 - 17:49

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od Reitak »

hosi, kupil som si novy 55 palcovy TV a prehravam cez vucko v pohode mkv a ts 1080p, aj 3D .. otazka znie, dokazem prehrat aj original bluray 3D film? zobere mi to, alebo sa musi stiahnut nejaky plugin na to .
alfsvk

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od alfsvk »

A co tak pohladat ? http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=131&t=56969 a pokracovat tam?
Reitak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 16.srpen 2013 - 17:49

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od Reitak »

hladal som manualne, aj v search a nenasiel to prave, dik, idem citat
Uživatelský avatar
vendelinko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 18.duben 2010 - 11:47
satelitni prijimac: Vu+ Solo 4K
Bydliště: SVK-východ

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od vendelinko »

Cauko pani. Mam malicky problem ,nejde mi stream cez open webif a ani aplikacia na iphone 4S mi to nedokaze prehrat. Ak si to dam cez vlc tak mi zmeni zvuk v telke a obraz ostane rovnaky no v pc nemam nic. Urcite som svojim nastavovanim nieco zmenil ale netusim ze co! Ak nenajdem cestu spat pojdem do zalohy. Len pre infosku ci sa s tym uz niekto nestretol. Moze byt chyba aj v nastaveni tunera ? tuner A mam usals a druhy ´´rovna sa A´´ Dik za odpovede
Vendelín
Main: Vu+ Solo 4K / VTi 14 / Oscam /
Opticum 9600 HD_3.39 / Opticum 9500 HD_Dual-Boot_8MB_Argus_1.2.76
AB CryptoBox 600HD + 600HD mini + 650HD + 750HD
SENCOR TV and Samsung HT
kobelco
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 28.únor 2008 - 16:21

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od kobelco »

vendelinko píše:Cauko pani. Mam malicky problem ,nejde mi stream cez open webif a ani aplikacia na iphone 4S mi to nedokaze prehrat. Ak si to dam cez vlc tak mi zmeni zvuk v telke a obraz ostane rovnaky no v pc nemam nic. Urcite som svojim nastavovanim nieco zmenil ale netusim ze co! Ak nenajdem cestu spat pojdem do zalohy. Len pre infosku ci sa s tym uz niekto nestretol. Moze byt chyba aj v nastaveni tunera ? tuner A mam usals a druhy ´´rovna sa A´´ Dik za odpovede
Ahoj , ja to mám nastavené takto a funguje to bez problémov :
Tuner A = prepojiť s tunerom B
Tuner B = Usals
A samozrejme aj koaxiál mám pripojený na tuner B.
Nech sa darí
VU+SOLO 2 ,
Image - OpenATV 4.2
105 Gibertiny , SG 2100
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od toprun »

vendelinko píše:Cauko pani. Mam malicky problem ,nejde mi stream cez open webif a ani aplikacia na iphone 4S mi to nedokaze prehrat. Ak si to dam cez vlc tak mi zmeni zvuk v telke a obraz ostane rovnaky no v pc nemam nic. Urcite som svojim nastavovanim nieco zmenil ale netusim ze co! Ak nenajdem cestu spat pojdem do zalohy. Len pre infosku ci sa s tym uz niekto nestretol. Moze byt chyba aj v nastaveni tunera ? tuner A mam usals a druhy ´´rovna sa A´´ Dik za odpovede
Koukni sem, jestli nenajdeš nějakou radu pro sebe:
http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=13 ... 97&start=0
http://ab-forum.info/viewtopic.php?p=550837#p550837
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
JOSKAA
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 19.říjen 2008 - 17:11

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od JOSKAA »

Koupil jsem Vu Solo2 na kodování karty ICE používám CCcam 2.3.0 a potřebuji jestli mi někdo poradí jak sdílet přes Lan na druhý přijímač ARGUS PINGULUS Plus a na něm mám oscam. Přes oscam na oscam umím nastavit sdílení ale na Vu Solo2 používám CCcam 2.3.0. Předem děkuji za nějakou nápovědu.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od toprun »

Koukni sem, třeba ti to pomůže: http://ab-forum.info/viewtopic.php?p=537276#p537276
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
JOSKAA
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 19.říjen 2008 - 17:11

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od JOSKAA »

toprun:
Dík za nápovědu, už to chodí.
Zdenko2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 28.únor 2013 - 18:35

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od Zdenko2 »

Ahojte, na stanici Markíza (Skylink) sa každé tri minuty v hor. časti obrazovky objavia písmená
ÉÉ ÚŤŽ asi na 5 sekúnd. Používam VTi 5.1.0 . Je to niečo z TXT ale čo? Neviem sa toho zbaviť.....
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od toprun »

Zkus restart boxu.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Zdenko2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 28.únor 2013 - 18:35

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od Zdenko2 »

toprun píše:Zkus restart boxu.
Už to trvá pár dní, box na noc vypínam aj zo siete..
hdcz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 29.duben 2009 - 19:11
satelitni prijimac: Vu zero, solo 2

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od hdcz »

na last BH to nedela. zkus zmenit image za novejsi.
Vše, co se najde na krámě...nej je zatím VU+ Solo2. Překvapením je Amiko alien 2.
dipol100
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 273
Registrován: 18.září 2013 - 17:04

Re: Vu Solo2 diskusia

Příspěvek od dipol100 »

Umožňuje tento přijímač přehrávání právě nahrávaného pořadu (nemyslím TimeShft). Prostě si naprogramuji nahrání nějakého pořadu a pokud mám náhodou čas, rád bych při nahrávání začal pořad sledovat, ještě během jeho nahrávání. Vím, že většina přijímačů to umí, ale chci mít jistotu.
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“